European Funding

Avots: http://www.jurmala.lv

SIA SemaraH Hotel Management iesaistījies ESF projekta «Profesionālo izglītības iestāžu audzēkņu dalība darba vidē balstītās mācībās un mācību praksēs uzņēmumos» realizācijā (Nr. 8.5.1.0/16/I/001).

Projekta realizācijas laiks: 2017. gada 27.janvāris līdz 2023. gada 31. augustam.

Projekta mērķis ir palielināt kvalificētu izglītības iestāžu izglītojamo skaitu pēc to dalības darba vidē balstītās mācībās vai darba devēja vadītās praktiskās mācībās un mācību praksēs.

Projekta mērķa grupa ir izglītības iestāžu izglītojamie, kas mācās profesionālās vidējās izglītības un arodizglītības programmās.

Projekta ietvaros mērķu grupas dalībnieki, no projektā iesaistītajām profesionālajām izglītības iestādēm, tiek apmācīti (teorētiski un praktiski) pie uzņēmējiem (darba devējiem), ar ko LDDK noslēdz sadarbības līgumu par šādu apmācību īstenošanu. Līdz ar to, mērķa grupas dalībnieks iegūst zināšanas un iemaņas, darbojoties reālajā darba vidē, bet darba devējs pats sniedz audzēknim zināšanas, kas nepieciešamas konkrētajam profesijas pārstāvim.

Projekta izmaksas tiek segtas 85% no ESF (Eiropas Sociālā fonda),  15%no Latvijas valsts budžeta finansējuma.

Welcome to meet Latvian Riviera – Jurmala – at the travel fair “Danish Travel Show”

The legendary Baltic sea resort Jurmala (Latvia) is glad to welcome everyone at the Danish Travel Show, stand Nr M9550. The visitors will have the chance to make a virtual tour around Jurmala city, get information booklets about Jurmala and Latvia also in Danish, as well as special offers for vacation in Jurmala SPA hotels starting from 485 DKK for 2 persons in a four-star SPA hotel just 200 m from the beach.

Jurmala is glad to invite also on thematical presentations “Discover Latvian finest SPA destination – Jurmala!”, that will take place in the conference room Nr 20, Hall M on Friday, Saturday and Sunday at 14:00. At the presentation you will be able to find out more abot Latvian resort, to taste and to feel Jurmala, using modern technologies. Do not forget your business card to try your luck at the end of the presentation and win a souvenir from Jurmala!

Jurmala is located only 25 km from the capital of Latvia – Riga and just 15 minutes from the airport “Riga”. Denmark and Latvia are well connected with direct flights from Copenhagen and Billund operated by “Air Baltic” and “Norwegian”.

Jurmala is famous for its nice sandy beach, that spreads along 24 km, pine forests, historical wooden architecture and a wide selection of SPA treatments, based also on local natural resources, such as medical mud, healing mineral water and a pleasant climate. www.visitjurmala.lv

 

===============================================================================================

SIA “SemaraH Hotel Management” ir noslēdzis 11.04.2014. līgumu Nr.L-ĀTA-14-2029 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par projekta “SIA “SemaraH Hotel Management”  dalība starptautiskajā izstādē “World Travel Market 2013” Londonā” īstenošanu, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

SemaraH Hotels piedalās starptautiskajās tūrisma izstādēs un gadatirgos saskaņā ar SIA “SemaraH Hotel Management” un TAVA 2013. gada 18. oktobra noslēgto līgumu par atbalsta saņemšanu, kas paredz, ka SIA “SemaraH Hotel Management” dalība valsts tūrisma stendā tiek īstenota Eiropas Reģionālā attīstības fonda projekta „Latvija kā tūrisma galamērķa konkurētspējas stiprināšana ārējos tirgos” (projekta identifikācijas numurs 2DP/2.3.1.1.2./10/IPIA/LIAA/002) ietvaros.

 

Jūrmala izstāžu apmeklētājiem tiks prezentēta kā kūrortpilsēta ar plašām veselības uzlabošanas iespējām, kas atrodas Baltijas jūras krastā netālu no Rīgas.

 

 

 

No 17. līdz 20. oktobrim Jūrmala tiks pārstāvēta tūrisma izstādē “Senior” Stokholmā, kurā vienā stendā kopā darbosies pārstāvji no Jūrmalas pilsētas domes, viesnīcas “SemaraH Hotel Lielupe” un kūrortviesnīcas „Hotel Jūrmala SPA”. „Senior” ir Zviedrijas lielākā tūrisma izstāde, kas pulcē un apvieno aktīvos Zviedrijas seniorus, kuri izstādi apmeklē ar mērķi atklāt jaunus galamērķus to izzināšanai, veselības uzlabošanai un laika pavadīšanai ārpus savas dzimtenes.

 

Savukārt no 20. līdz 23. oktobrim Jūrmala kopā ar viesnīcu “SemaraH Hotel Lielupe” un kūrortviesnīcu „Hotel Jūrmala SPA” sesto reizi ar kūrortpilsētas stendu piedalīsies lielākajā Somijas veselības izstādē „Terveys”/Veselība/ Skandināvijas valstīs. Tā ir viena no nozīmīgākajām veselības izstādēm, kas pulcē lielu veselības nozares, tūrisma profesionāļu un potenciālo Jūrmalas apmeklētāju skaitu rudens–ziemas sezonā.

 

Abu izstāžu apmeklētājiem būs iespēja saņemt Jūrmalas brošūru gan somu, gan zviedru valodā, saņemt informāciju par SPA, kūrorta ārstniecības un atveseļošanās procedūrām Jūrmalā, iepazīstot Jūrmalas kūrorta rehabilitācijas centru, kūrortviesnīcu un viesnīcu programmas veselības un skaistumkopšanas uzlabošanā un atjaunošanā, kā arī īpašajiem piedāvājumiem labsajūtas uzlabošanai rudens–ziemas sezonā. Lai piesaistītu lielāku uzmanību Stokholmā stendā norisināsies loterija ar iespējulaimēt atpūtu Jūrmalas viesnīcā.

 

Jūrmala ik gadu veic plašas mārketinga aktivitātes Somijas un Zviedrijas tirgos. Šogad Jūrmala jau ir piedalījusies starptautiskajā tūrisma gadatirgū Somijā „Matka”, Zviedrijā “Senior (Gēteborga un Malmo)”. Visa gada laikā tiek organizēti darba semināri, uzņemti tūrisma operatori un organizētas žurnālistu vizītes.  

Somija un Zviedrija ir ļoti nozīmīgi tūrisma tirgi, jo katru gadu uz Jūrmalu brauc atpūsties un izmantot veselības kūres gan Somijas, gan Zviedrijas viesi. Pēc tūristu ģeogrāfiskā sadalījuma Somijas viesu skaits ieņem 8.vietu, savukārt Zviedrija – 9. vietu.

 

Jūrmalas pilsētas domes un uzņēmēju dalību starptautiskajās tūrisma izstādēs Terveys 2016” un „Senior 2016”finansē no Projekta “Latvijas starptautiskās konkurētspējas veicināšana tūrismā”.

JŪRMALA PIRMO REIZI PIEDALĪSIES TŪRISMA GADATIRGŪ “SENIOR 2016” MALMĒ, ZVIEDRIJĀ

26.–28. aprīlī Jūrmala tiks pārstāvēta tūrisma izstādē “Senior” Malmē, kurā vienā stendā kopā darbosies pārstāvji no Jūrmalas pilsētas domes un kūrortviesnīcas “Hotel Jūrmala SPA” un  viesnīcas “SemaraH Hotel Lielupe”.

Jūrmala izstādes apmeklētājiem tiks prezentēta kā kūrortpilsēta ar plašām veselības uzlabošanas iespējām, kas atrodas Baltijas jūras krastā netālu no Rīgas. Stendā izstādes apmeklētāji varēs saņemt Jūrmalas pilsētas brošūru zviedru valodā. Būs iespēja saņemt informāciju par Jūrmalas apskates objektiem, aktīvās atpūtas iespējām Jūrmalā un informāciju par pasākumiem pilsētā visa gada garumā. Savukārt Jūrmalas uzņēmēji – viesnīcas piedāvās īpašos piedāvājumus pavasara sezonai. Lai stendam piesaistītu vairāk apmeklētājus stendā visas dienas tiks rīkotas momentloterijas, kur būs iespēja laimēt dažādas balvas no Jūrmalas uzņēmējiem.

“Senior” ir Zviedrijas lielākā tūrisma izstāde, kas norisinās trīs lielākajās Zviedrijas pilsētās – Stokholmā, Gēteborgā un Malmē. Šī izstāde pulcē un apvieno aktīvos Zviedrijas seniorus, kuri izstādi apmeklē ar mērķi atklāt jaunus galamērķus to izzināšanai, veselības uzlabošanai un laika pavadīšanai ārpus savas dzimtenes. Izstāde Malmē ir pēdējā no trim tūrisma izstādēm Zviedrijā, kurās šogad tiek organizēts Jūrmalas stends.

Zviedrijas tirgus ieņem 9. vietu no kopējā tūristu skaita sasniedzot 2% no kopējā uzņemto tūristu skaita, savukārt salīdzinājumā ar 2014. gadu, zviedru tūristu skaits ir pieaudzis par 40%. Zviedrijas tirgus ir viens no Jūrmalas mērķa tirgiem, kurā tiek organizēta virkne mārketinga pasākumu – izstādes, tiek organizētas tūrisma operatoru un žurnālistu vizītes. Kā arī šī gada maijā, jūlijā un septembrī – reklāmas raksti tiks publicēti specializētajā zviedru izdevumā, kas veltīts senioriem.

Tūrisma izstādes īstenošanai Jūrmalas pilsētas dome sadarbībā ar v/a „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru” plāno piesaistīt līdzfinansējumu 80% apmērā  no Eiropas Reģionālās attīstības fonda apakšprogrammas „Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings”.
 

===============================================================================================

JŪRMALA AR PILSĒTAS STENDU PIEDALĪSIES TŪRISMA GADATIRGŪ "TOUREST 2016" IGAUNIJĀ

Š.g. 12.-14. februārī Tallinā norisināsies starptautiskā tūrisma izstāde "TOUREST 2016". Jūrmala šajā gadatirgū tiks pārstāvēta atsevišķā stendā, kurā darbosies pārstāvji no Jūrmalas tūrisma informācijas centra, kūrorta rehabilitācijas centra "Jaunķemeri", Jūrmalas kūrortviesnīcas "Daina Jūrmala Beach Hotel & SPA" un viesnīcas "SemaraH Hotel Lielupe".

Jūrmala igauņiem tiks prezentēta kā ģimenes brīvdienu, atpūtas un atveseļošanās vieta jūras krastā ar daudzveidīgām kūrortārstniecības un SPA procedūrām tikai 25 km attālumā no Rīgas. Stendā izstādes apmeklētāji varēs saņemt Jūrmalas pilsētas brošūras igauņu valodā, informāciju par Jūrmalas apskates objektiem, atpūtu ģimenēm ar bērniem, aktīvās atpūtas iespējām Jūrmalā, tai skaitā pilsētas velo maršrutiem un ūdenssporta iespējām un informāciju par pasākumiem pilsētā visa gada garumā. Savukārt Jūrmalas uzņēmēji piedāvās īpašos piedāvājumus ziemas - pavasara sezonai.

Igaunija ir būtisks tūrisma tirgus Jūrmalai. 2015. gada pirmajos deviņos mēnešos tūristu skaits no Igaunijas Jūrmalā pieauga par 20%. Igaunijas tirgus ieņem 4. vietu no kopējā tūristu skaita sasniedzot 10% no kopējā uzņemto tūristu skaita. Vidēji ik gadu Jūrmalas naktsmītnēs atpūšas vismaz 14 000 tūristu no Igaunijas, kuri aktīvi izmanto Jūrmalas uzņēmumu piedāvātos pakalpojumus.

Igaunijas tirgus ir viens no Jūrmalas prioritārajiem mērķa tirgiem, kurā Jūrmala sevi popularizē, piedaloties tūrisma izstādē "TOUREST", īstenojot aktīvu mārketingu sadarbībā ar lielāko Igaunijas drukāto plašsaziņas līdzekli - laikrakstu "Postimees", pavasara periodā realizējot tūrisma interneta kampaņu, kā arī uzņemot Igaunijas plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus un tūrisma aģentus.

Tūrisma izstādes īstenošanai Jūrmalas pilsētas dome sadarbībā ar VA „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru" plāno piesaistīt līdzfinansējumu 80% apmērā  no Eiropas Reģionālās attīstības fonda apakšprogrammas „Ārējo tirgu apgūšana - ārējais mārketings".

 

===============================================================================================

JŪRMALA PIEDALĪSIES TŪRISMA GADATIRGŪ „ADVENTUR 2016" LIETUVĀ

22.-24. janvārī Viļņā norisināsies starptautiskā tūrisma izstāde „ADVENTUR 2016". Jūrmala šajā gadatirgū tiks pārstāvēta atsevišķā stendā, kurā darbosies pārstāvji no Jūrmalas tūrisma informācijas centra, Jūrmalas kūrortviesnīcām „Pegasa Pils Boutique SPA Hotel & Resort ****." un "Daina Jūrmala Beach Hotel & SPA" un viesnīcas "SemaraH Hotel Lielupe".

Jūrmala lietuviešiem tiks prezentēta kā ģimenes brīvdienu, atpūtas un atveseļošanās vieta jūras krastā ar daudzveidīgām kūrortārstniecības un SPA procedūrām tikai 25 km attālumā no Rīgas. Stendā izstādes apmeklētāji varēs saņemt Jūrmalas kūrortpilsētas tūrisma brošūru lietuviešu valodā, informāciju par Jūrmalas apskates objektiem, atpūtu ģimenēm ar bērniem, aktīvās atpūtas iespējām Jūrmalā, tai skaitā pilsētas velo maršrutiem un ūdenssporta iespējām un informāciju par pasākumiem pilsētā visa gada garumā. Savukārt Jūrmalas uzņēmēji - kūrortviesnīcas un viesnīcas piedāvās īpašos piedāvājumus ziemas - pavasara sezonai.

Lietuva ir būtisks tūrisma tirgus Jūrmalai. 2015. gada pirmajos 9 mēnešos vislielākais tūristu skaita pieaugums Jūrmalā + 59% bija tieši no Lietuvas. Lietuvas tirgus ieņem 3. vietu no kopējā tūristu skaita, sasniedzot 10% no kopējā uzņemto tūristu skaita. Vidēji ik gadu Jūrmalas naktsmītnēs atpūšas vismaz 15 000 tūristu no Lietuvas, kuri aktīvi izmanto Jūrmalas uzņēmumu piedāvātos pakalpojumus.

Lietuvas tirgus ir viens no Jūrmalas prioritārajiem mērķa tirgiem, kurā Jūrmala sevi popularizē, piedaloties tūrisma izstādē "ADVENTUR", un uz bērniem orientētajā izstādē "BABYLAND", uzņemot Lietuvas masu mediju pārstāvjus un tūrisma aģentus un īstenojot interneta un reklāmas rakstu kampaņu Lietuvas plašsaziņas līdzekļos.

Tūrisma izstādes īstenošanai Jūrmalas pilsētas dome sadarbībā ar VA „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru" plāno piesaistīt līdzfinansējumu 80% apmērā no Eiropas Reģionālās attīstības fonda apakšprogrammas „Ārējo tirgu apgūšana - ārējais mārketings".
 

===============================================================================================

JŪRMALA AR STENDU TŪRISMA GADATIRGŪ „REISELIVSMESSEN 2016" NORVĒĢIJĀ PIEDALĪSIES JAU DEVĪTO GADU

Š.g. 15.-17. janvārī Norvēģijā, Oslo pilsētā norisināsies starptautiskā tūrisma izstāde „REISELIVSMESSEN 2016". Jūrmala šajā gadatirgū tiks pārstāvēta atsevišķā stendā „Latvija. Jūrmala", kurā darbosies pārstāvji no Jūrmalas tūrisma informācijas centra, Jūrmalas kūrortviesnīcām „Hotel Jūrmala Spa", "Amber SPA Boutique", "Baltic Beach Hotel", "Daina Jurmala Beach Hotel& SPA" un viesnīcas "SemaraH Hotel Lielupe".
image

Jūrmala norvēģiem tiks prezentēta kā brīvdienu, atpūtas un atveseļošanās vieta jūras krastā ar daudzveidīgām kūrortārstniecības un SPA procedūrām tikai 25 km attālumā no Rīgas. Stendā izstādes apmeklētāji varēs saņemt Jūrmalas pilsētas brošūru norvēģu valodā. Būs iespēja saņemt informāciju par Jūrmalas apskates objektiem, aktīvās atpūtas iespējām Jūrmalā, tai skaitā pilsētas velo maršrutiem un ūdenssporta iespējām un informāciju par pasākumiem pilsētā visa gada garumā. Savukārt Jūrmalas uzņēmēji - kūrortviesnīcas un viesnīcas piedāvās īpašos piedāvājumus ziemas - pavasara sezonai. Lai stendam piesaistītu vairāk apmeklētājus, stendā visas dienas tiks rīkotas momentloterijas, kur būs iespēja laimēt dažādas balvas, ko sagādājuši Jūrmalas uzņēmēji.

Norvēģija ir būtisks tūrisma tirgus Jūrmalai. Norvēģijas tirgus ieņem 11. vietu no kopējā tūristu skaita, sasniedzot 1.5% no kopējā uzņemto tūristu skaita, savukārt salīdzinājumā ar 2014. gadu, norvēģu tūristu skaits ir pieaudzis par 2%. Ik gadu Jūrmalas naktsmītnēs atpūšas vismaz 3000 tūristu no Norvēģijas, kuri aktīvi izmanto gan relaksācijas un kūrortārstniecības, gan arī restorānu pakalpojumus, jo Jūrmalas uzņēmumu pakalpojumu cenas un kvalitāte ir izdevīga un draudzīga norvēģiem.

 Norvēģijas tirgus ir viens no Jūrmalas mērķa tirgiem, kurā tiek organizēta virkne mārketinga pasākumu - izstādes, darba semināri, tiek organizētas tūrisma operatoru un žurnālistu vizītes.

Tūrisma izstādes īstenošanai Jūrmalas pilsētas dome sadarbībā ar VA „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra" plāno piesaistīt līdzfinansējumu 80% apmērā  no Eiropas Reģionālās Attīstības Fonda apakšprogrammas „Ārējo tirgu apgūšana - ārējais mārketings".

 

===============================================================================================

JŪRMALA AR STENDU TŪRISMA GADATIRGŪ “SENIOR 2016” GĒTEBORGĀ, ZVIEDRIJĀ

Š.g. 23. – 25. februārī Jūrmala tiks pārstāvēta tūrisma izstādē “Senior” Gēteborgā, kurā vienā stendā kopā darbosies pārstāvji no Jūrmalas pilsētas domes un kūrortviesnīcas “Hotel Jūrmala SPA” un  viesnīcas “SemaraH Hotel Lielupe”.
Jūrmala izstādes apmeklētājiem tiks prezentēta kā kūrortpilsēta ar plašām veselības uzlabošanas iespējām, kas atrodas Baltijas jūras krastā netālu no Rīgas. Stendā izstādes apmeklētāji varēs saņemt Jūrmalas pilsētas brošūru zviedru valodā. Būs iespēja saņemt informāciju par Jūrmalas apskates objektiem, aktīvās atpūtas iespējām Jūrmalā un informāciju par pasākumiem pilsētā visa gada garumā. Savukārt Jūrmalas uzņēmēji – viesnīcas piedāvās īpašos piedāvājumus pavasara sezonai. Lai stendam piesaistītu vairāk apmeklētājus stendā visas dienas tiks rīkotas momentloterijas, kur būs iespēja laimēt dažādas balvas no Jūrmalas uzņēmējiem.

“Senior” ir Zviedrijas lielākā tūrisma izstāde, kas norisinās trīs lielākajās Zviedrijas pilsētās – Stokholmā, Gēteborgā un Malmē. Šī izstāde pulcē un apvieno aktīvos Zviedrijas seniorus, kuri izstādi apmeklē ar mērķi atklāt jaunus galamērķus to izzināšanai, veselības uzlabošanai un laika pavadīšanai ārpus savas dzimtenes. Izstāde Gēteborgā ir viena no trim tūrisma izstādēm Zviedrijā, kurās šogad tiek organizēts Jūrmalas stends. Aprīļa beigās un gada otrajā pusē Jūrmala ar savu stendu piedalīsies izstādēs “Senior” Malmē un Stokholmā.

Zviedrijas tirgus ieņem 9. vietu no kopējā tūristu skaita sasniedzot 2% no kopējā uzņemto tūristu skaita, savukārt salīdzinājumā ar 2014. gadu, zviedru tūristu skaits ir pieaudzis par 40%. Zviedrijas tirgus ir viens no Jūrmalas mērķa tirgiem, kurā tiek organizēta virkne mārketinga pasākumu – izstādes, tiek organizētas tūrisma operatoru un žurnālistu vizītes. Kā arī šī gada aprīlī un maijā tiks publicēti reklāmas raksti lielākajā tūrisma žurnālā, savukārt maijā, jūlijā un septembrī – reklāmas raksti tiks publicēti specializētajā zviedru izdevumā, kas veltīts senioriem.

Tūrisma izstādes īstenošanai Jūrmalas pilsētas dome sadarbībā ar v/a „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru” plāno piesaistīt līdzfinansējumu 80% apmērā  no Eiropas Reģionālās attīstības fonda apakšprogrammas „Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings”.

 

===============================================================================================

JŪRMALA AR STENDU TŪRISMA GADATIRGŪ „REISELIVSMESSEN 2016” NORVĒĢIJĀ PIEDALĪSIES JAU 9. GADU.

Š.g. 15. – 17. janvārī Norvēģijā, Oslo pilsētā norisināsies starptautiskā tūrisma izstāde „REISELIVSMESSEN 2016”. Jūrmala šajā gadatirgū tiks pārstāvēta atsevišķā stendā „Latvija. Jūrmala”, kurā darbosies pārstāvji no Jūrmalas tūrisma informācijas centra, Jūrmalas kūrortviesnīcām „Hotel Jūrmala Spa”, “Amber SPA Boutique”, “Baltic Beach Hotel”, “Daina Jurmala Beach Hotel& SPA” un viesnīcas “SemaraH Hotel Lielupe”.

Jūrmala norvēģiem tiks prezentēta kā brīvdienu, atpūtas un atveseļošanās vieta jūras krastā ar daudzveidīgām kūrortārstniecības un SPA procedūrām tikai 25 km attālumā no Rīgas. Stendā izstādes apmeklētāji varēs saņemt Jūrmalas pilsētas brošūru norvēģu valodā. Būs iespēja saņemt informāciju par Jūrmalas apskates objektiem, aktīvās atpūtas iespējām Jūrmalā, tai skaitā pilsētas velo maršrutiem un ūdenssporta iespējām un informāciju par pasākumiem pilsētā visa gada garumā. Savukārt Jūrmalas uzņēmēji – kūrortviesnīcas un viesnīcas piedāvās īpašos piedāvājumus ziemas – pavasara sezonai. Lai stendam piesaistītu vairāk apmeklētājus stendā visas dienas tiks rīkotas momentloterijas, kur būs iespēja laimēt dažādas balvas no Jūrmalas uzņēmējiem.

Norvēģija ir būtisks tūrisma tirgus Jūrmalai. Norvēģijas tirgus ieņem 11. vietu no kopējā tūristu skaita sasniedzot 1.5% no kopējā uzņemto tūristu skaita, savukārt salīdzinājumā ar 2014. gadu, norvēģu tūristu skaits ir pieaudzis par 2%. Vidēji ik gadu Jūrmalas naktsmītnēs atpūšas vismaz 3000 tūristu no Norvēģijas, kuri aktīvi izmanto gan relaksācijas un kūrortārstniecības, gan arī restorānu pakalpojumus, jo Jūrmalas uzņēmumu pakalpojumu cenas un kvalitāte ir izdevīga un draudzīga katram norvēģim.
Norvēģijas tirgus ir viens no Jūrmalas mērķa tirgiem, kurā tiek organizēta virkne mārketinga pasākumu – izstādes, darba semināri, tiek organizētas tūrisma operatoru un žurnālistu vizītes.

Tūrisma izstādes īstenošanai Jūrmalas pilsētas dome sadarbībā ar v/a „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru” plāno piesaistīt līdzfinansējumu 80% apmērā  no Eiropas Reģionālās Attīstības Fonda apakšprogrammas „Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings”.

 

===============================================================================================

JŪRMALA REKLAMĒ VESELĪBAS PIEDĀVĀJUMUS, KĀ ARĪ ATPŪTU RUDENĪ UN ZIEMĀ SOMIJAS UN ZVIEDRIJAS IZSTĀDĒS

Š.g. 16. līdz 18. oktobrim Jūrmala kopā ar lidsabiedrību airBaltic, kūrortviesnīcām „Hotel Jūrmala SPA” un “Amber SPA Boutique” piekto reizi ar kūrortpilsētas stendu piedalīsies lielākajā Somijas veselības izstādē „Terveys”/Veselība/ Skandināvijas valstīs. Tā ir viena no nozīmīgākajām veselības izstādēm, kas pulcē lielu veselības nozares, tūrisma profesionāļu un potenciālo Jūrmalas apmeklētāju skaitu rudens-ziemas sezonā.

Savukārt no 20. līdz 22. oktobrim Jūrmala tiks pārstāvēta tūrisma izstādē “Senior” Stokholmā, kurā vienā stendā kopā darbosies pārstāvji no Jūrmalas pilsētas domes, viesnīcas “SemaraH Hotels Lielupe” un lidsabiedrības airBaltic. „Senior” ir Zviedrijas lielākā tūrisma izstāde, kas pulcē un apvieno aktīvos Zviedrijas seniorus, kuri izstādi apmeklē ar mērķi atklāt jaunus galamērķus to izzināšanai, veselības uzlabošanai un laika pavadīšanai ārpus savas dzimtenes.

Abu izstāžu apmeklētājiem būs iespēja saņemt Jūrmalas brošūru gan somu, gan zviedru valodā. Kā arī būs iespēja saņemt informāciju par SPA, kūrorta ārstniecības un atveseļošanās procedūrām Jūrmalā, iepazīstot Jūrmalas kūrorta rehabilitācijas centru, kūrortviesnīcu un viesnīcu programmas veselības uzlabošanā un atjaunošanā, un dažādas skaistumkopšanas programmas labsajūtas uzlabošanai, īpašajiem piedāvājumiem rudens-ziemas sezonai. Lai piesaistītu lielāku uzmanību Stokholmā stendā visu laiku norisināsies loterija ar iespēju vinnēt atpūtu Jūrmalas viesnīcā. Jūrmala izstādes apmeklētājiem tiks prezentēta kā kūrortpilsēta ar plašām veselības uzlabošanas iespējām, kas atrodas Baltijas jūras krastā netālu no Rīgas.

Jūrmala ik gadu veic plašas mārketinga aktivitātes gan Somijas, gan Zviedrijas tirgos. Šogad Jūrmala jau ir piedalījusies starptautiskajā tūrisma gadatirgū Somijā „Matka”, Zviedrijā “Senior (Gēteborga)” un tūrisma izstādēs  Norčēpingā un Linčēpingā. Visa gada laikā tiek organizēti darba semināri, uzņemti tūrisma operatori un organizētas žurnālistu vizītes un šā gada novembrī Jūrmala ar savu stendu piedalīsies arī Zviedrijas veselības izstādē „Allt for Halsan”.

Somija un Zviedrija ir ļoti nozīmīgi tūrisma tirgi, jo katru gadu uz Jūrmalu brauc atpūsties un izmantot veselības kūres gan Somijas, gan Zviedrijas viesu. Pēc tūristu ģeogrāfiskā sadalījuma Somijas viesu skaits ieņem 8.vietu, savukārt Zviedrija – 9. vietu.

Izstādēs „Terveys 2015” un „Senior 2015” Jūrmalas pilsētas dome ar partneriem piedalās saskaņā ar Eiropas Savienības atbalstītu projektu ar identifikācijas Nr. ĀTA/2.3.1.1.1/14/69/015 „Jūrmalas kūrortpilsētas dalība ārvalstu starptautiskajās tūrisma izstādēs, gadatirgos un konferencēs - 2015/2", Līgums Nr. L-ĀTA-15-2519, ko 70% apmērā līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds apakšprogrammā „Ārējo tirgu apgūšana - ārējais mārketings".

 

===============================================================================================

JŪRMALA REKLAMĒ VESELĪBAS PIEDĀVĀJUMUS UN ATPŪTU RUDENĪ UN ZIEMĀ SOMIJAS UN ZVIEDRIJAS IZSTĀDĒS

Š.g. 16. līdz 18. oktobrim Jūrmala kopā ar lidsabiedrību airBaltic, kūrortviesnīcām „Hotel Jūrmala SPA” un “Amber SPA Boutique” piekto reizi ar kūrortpilsētas stendu piedalīsies lielākajā Somijas veselības izstādē „Terveys”/Veselība/ Skandināvijas valstīs. Tā ir viena no nozīmīgākajām veselības izstādēm, kas pulcē lielu veselības nozares, tūrisma profesionāļu un potenciālo Jūrmalas apmeklētāju skaitu rudens-ziemas sezonā.

Savukārt no 20. līdz 22. oktobrim Jūrmala tiks pārstāvēta tūrisma izstādē “Senior” Stokholmā, kurā vienā stendā kopā darbosies pārstāvji no Jūrmalas pilsētas domes, viesnīcas “SemaraH Hotels Lielupe” un lidsabiedrības airBaltic. „Senior” ir Zviedrijas lielākā tūrisma izstāde, kas pulcē un apvieno aktīvos Zviedrijas seniorus, kuri izstādi apmeklē ar mērķi atklāt jaunus galamērķus to izzināšanai, veselības uzlabošanai un laika pavadīšanai ārpus savas dzimtenes.

Abu izstāžu apmeklētājiem būs iespēja saņemt Jūrmalas brošūru gan somu, gan zviedru valodā. Kā arī būs iespēja saņemt informāciju par SPA, kūrorta ārstniecības un atveseļošanās procedūrām Jūrmalā, iepazīstot Jūrmalas kūrorta rehabilitācijas centru, kūrortviesnīcu un viesnīcu programmas veselības uzlabošanā un atjaunošanā, un dažādas skaistumkopšanas programmas labsajūtas uzlabošanai, īpašajiem piedāvājumiem rudens-ziemas sezonai. Lai piesaistītu lielāku uzmanību Stokholmā stendā visu laiku norisināsies loterija ar iespēju vinnēt atpūtu Jūrmalas viesnīcā. Jūrmala izstādes apmeklētājiem tiks prezentēta kā kūrortpilsēta ar plašām veselības uzlabošanas iespējām, kas atrodas Baltijas jūras krastā netālu no Rīgas.

Jūrmala ik gadu veic plašas mārketinga aktivitātes gan Somijas, gan Zviedrijas tirgos. Šogad Jūrmala jau ir piedalījusies starptautiskajā tūrisma gadatirgū Somijā „Matka”, Zviedrijā “Senior (Gēteborga)” un tūrisma izstādēs  Norčēpingā un Linčēpingā. Visa gada laikā tiek organizēti darba semināri, uzņemti tūrisma operatori un organizētas žurnālistu vizītes un šā gada novembrī Jūrmala ar savu stendu piedalīsies arī Zviedrijas veselības izstādē „Allt for Halsan”.

Somija un Zviedrija ir ļoti nozīmīgi tūrisma tirgi, jo katru gadu uz Jūrmalu brauc atpūsties un izmantot veselības kūres gan Somijas, gan Zviedrijas viesu. Pēc tūristu ģeogrāfiskā sadalījuma Somijas viesu skaits ieņem 8.vietu, savukārt Zviedrija – 9. vietu.

Izstādēs „Terveys 2015” un „Senior 2015” Jūrmalas pilsētas dome ar partneriem piedalās saskaņā ar Eiropas Savienības atbalstītu projektu ar identifikācijas Nr. ĀTA/2.3.1.1.1/14/69/015 „Jūrmalas kūrortpilsētas dalība ārvalstu starptautiskajās tūrisma izstādēs, gadatirgos un konferencēs - 2015/2", Līgums Nr. L-ĀTA-15-2519, ko 70% apmērā līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds apakšprogrammā „Ārējo tirgu apgūšana - ārējais mārketings".

 

===============================================================================================

JŪRMALAS KŪRORTPILSĒTA PIEDALĀS TŪRISMA IZSTĀDĒ KAZAHSTĀNĀ JŪRMALAS KŪRORTPILSĒTA VISA GADA GARUMĀ TIKS POPULARIZĒTA ĀRVALSTU TŪRISMA IZSTĀDĒS

Lai piesaistītu jaunas tūristu plūsmas un sekmētu jaunu reģionu apgūšanu, Jūrmalas tūrisma nodaļas pārstāvji jau otro gadu piedalīsies Kazahstānas tūrisma izstādē “KITF 2015”, kas šogad no 22.-24.aprīlim norisināsies Almati pilsētā, piedāvājot iepazīt kūrortpilsētas daudzveidīgās atpūtas, tūrisma un veselības uzlabošanas iespējas.

 “KITF 2015” ir lielākā Vidusāzijas tūrisma izstāde, kas šogad jau piecpadsmito reizi pulcinās tūrisma nozares profesionāļus no pasaules labākajiem kūrortiem, augstas klases viesnīcām, aviokompānijām, izklaides industrijas un tūrisma kompānijām. Aizvadītā gadā izstādē piedalījās vairāk kā 500 kompānijas no dažādām pasaules valstīm, paverot vietējiem iedzīvotājiem jaunus tūrisma galamērķus un atpūtas iespējas.

Jūrmala izstādē piedalīsies ar savu stendu, strādājot kopā ar vairākiem tūrisma uzņēmumiem - kūrortviesnīcām “Amber SPA Boutique Hotel” un “Semarah Hotel Lielupe”, tūrisma kompānijas “Averoja” un “Bulta Tūrs”. Apmeklētājiem tiks sniegta informācija par dažāda veida atpūtas iespējām Jūrmalā gan pieaugušajiem, gan ģimenēm ar bērniem, par dabas tūrismu un aktīvo atpūtu, naktsmītnēm, apskates objektiem un nozīmīgākajiem pasākumiem pilsētā. Tāpat tiks popularizētas iespējas par Jūrmalas kūrorta ārstniecības, atveseļošanās un SPA piedāvājumiem, kā arī iespējām pavadīt interesanti brīvo laiku visā Latvijā. Interesenti izstādē varēs saņemt jauno tūrisma brošūru „Jūrmala 2015”, Latvijas veselības tūrisma brošūru un īpašos uzņēmēju piedāvājumus krievu valodā.

Paredzēts, ka izstādes galvenie apmeklētāji ir gan gala patērētāji, gan profesionāļi – tūrisma kompānijas, kas specializējas gan tūrismā, gan medicīnas tūrismā.

Kazahstāna tiek uzskatīta par ļoti perspektīvu tirgu – Jūrmala aizvien tiek labi atpazīta: gados vecāki cilvēki zin mūsu pludmali, priežu mežus, plašo festivālu programmu Dzintaru koncertzālē un lielo kūrorta pakalpojumu klāstu.

Izstādē „KITF 2015" Jūrmalas pilsētas dome piedalās saskaņā ar Eiropas Savienības atbalstītu projektu ar identifikācijas Nr. ĀTA/2.3.1.1.1/14/69/015 „Jūrmalas kūrortpilsētas dalība ārvalstu starptautiskajās tūrisma izstādēs, gadatirgos un konferencēs - 2015/2", Līgums Nr. L-ĀTA-15-2519, ko 70% apmērā līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds apakšprogrammā „Ārējo tirgu apgūšana - ārējais mārketings".

 

===============================================================================================

JŪRMALAS PILSĒTAS DOME NOSLĒDZ DALĪBU 2015.GADA 1.PUSGADA ĀRVALSTU TŪRISMA IZSTĀDĒS UN GADATIRGOS

Tūrisms ir viena no svarīgākajām nozarēm Jūrmalā un Latvijā. Ik gadu pašvaldības sadarbībā ar vietējiem tūrisma uzņēmējiem īsteno virkni aktivitāšu, lai attīstītu tūrisma infrastruktūru, paaugstinātu kvalitāti, popularizētu atpūtas un veselības uzlabošanas piedāvājumus stratēģiskajos tūrisma ārvalstu tirgos.

Jūrmalas pilsēta - lielākais kūrorts Baltijas jūras piekrastē, jau izsenis ir labi pazīstama un iecienīta tuvāko valstu mērogā.

Jūrmalas kūrortpilsēta piedāvā plašu tūrisma atpūtas piedāvājumu dažādiem mērķu tirgiem un valstīm, turklāt visa gada garumā. Jūrmalas pilsēta piedāvā plašas SPA un kūrorta ārstniecības iespējas, aktīvā, dabas, konferenču un kultūras tūrisma piedāvājumu.

Piedalīšanās tūrisma izstādēs ārvalstīs ir iespēja prezentēt Jūrmalas pilsētu to valstu iedzīvotājiem, kuriem ir interese apmeklēt Latviju un Jūrmalu, kā arī tikties ar jau zināmiem un jauniem tūrisma profesionāļiem un žurnālistiem un vienoties par turpmāko sadarbību. Dalība šāda mēroga tūrisma izstādēs sniedz iespēju piesaistīt jaunus potenciālos viesus Latvijai un Jūrmalas pilsētai kā galamērķim.

Pamatojoties uz 2014.gada 10.decembrī noslēgto līgumu Nr. L-ĀTA-14-2485 starp Jūrmalas pilsētas domi un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par projekta Nr. ĀTA/2.3.1.1.1/14/67/044 „Jūrmalas kūrortpilsētas dalība ārvalstu starptautiskajās tūrisma izstādēs, gadatirgos un konferencēs - 2015", Jūrmala kopā ar 7 partneriem piedalījusies 11 starptautiskajās tūrisma izstādēs un gadatirgos.

Jūrmalas pilsētas domes kā vadošā projekta partnera partneri šajā projektā ir: kūrortviesnīca „Hotel Jūrmala Spa", kūrorta rehabilitācijas centrs "Jaunķemeri", viesnīcu tīkls "SemaraH Hotel Management", Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācija, tūrisma aģentūras „Baltijas Ceļojumu Grupa", „TAS Baltics" un Carnikavas novada dome.  

Partnerus šajā projektā apvienoja kopīgs mērķis piesaistīt ārvalstu tūristus Jūrmalai un Latvijai, prezentējot 2015.gada piedāvājumus un aktualitātes esošajiem un potenciālajiem viesiem no ārvalstīm, kā arī dibinot kontaktus ar profesionāļiem. Mērķu tirgi un valstis tiek izvēlētas atbilstoši Jūrmalas pilsētas domes tūrisma attīstības stratēģijai, ņemot vērā Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) sniegtos datus par tūristu skaitu no dažādām valstīm, kā arī kopīgi ar partneriem segmentējot piedāvājumu specifiku katrā atsevišķā stratēģiskajā un potenciālajā tirgū.

Jūrmalas pilsētas dome sadarbībā ar tūrisma uzņēmējiem piedalījās sekojošās starptautiskās tūrisma izstādēs un gadatirgos ar atsevišķu stendu „Latvija. Jūrmala":

1. Tūrisma izstāde „REISELIVSMESSEN 2015" Oslo, Norvēģija
2. Tūrisma izstāde „REISELIVSMESSEN 2015" Bergena, Norvēģija
3. Tūrisma izstāde „REISELIVSMESSEN 2015" Stavangera, Norvēģija
4. Starptautiskais veselības tūrisma gadatirgus „Moscow Med Show 2015" Maskava, Krievija
5. Zviedrijas izstāde "Senior 2015" Gēteborga, Zviedrija
6. Tūrisma izstāde "FRITID 2015" Olesunna, Norvēģija

Jūrmalas pilsētas dome piedalījās Tūrisma attīstības Valsts aģentūras organizētājā stendā sekojošos tūrisma gadatirgos:

  Tūrisma izstāde „MATKA 2015" Helsinki, Somija
  Starptautiskais tūrisma, sporta un atpūtas gadatirgus Viļņa, Lietuva
  Starptautiskais tūrisma gadatirgus „Reisen Hamburg 2015" Hamburga, Vācija
  Starptautiskais tūrisma gadatirgus „Tourest 2015" Tallina, Igaunija
  F.RE.E 2015 Minhene, Vācija

Visos pasākumos tika aktīvi prezentēti aktuālie 2015.gada piedāvājumi, dalīti tūrisma informatīvie materiāli attiecīgajās valodās, veiktas pārrunas ar tūrisma industrijas profesionāļiem - potenciālajiem sadarbības partneriem, t.i. vietējo plašsaziņas līdzekļu un tūrisma aģentūru pārstāvjiem.

Informācija par projektu

Dalība tūrisma izstādēs un gadatirgos tiek organizēta Jūrmalas vai Latvijas tūrisma stendā, pamatojoties uz Jūrmalas pilsētas domes un Tūrisma attīstības valsts aģentūras 2014. gada 17.jūlija vienošanos Nr. 2014-1 un 2014.gada 10.decembrī Jūrmalas pilsētas domes noslēgto līgumu Nr. L-ĀTA-14-2485 ar v/a „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra" par projektu Nr. ĀTA /2.3.1.1.1/14/67/044 „Jūrmalas kūrortpilsētas dalība ārvalstu starptautiskajās tūrisma izstādēs, gadatirgos un konferencēs-2015" apakšprogrammā „Ārējo tirgu apgūšana - ārējais mārketings".

Projekta mērķis ir sekmēt Latvijas atpazīstamību un tautsaimniecības attīstību, nodrošinot tūrisma nozares pārstāvju dalību starptautiskajās tūrisma izstādēs.

 

===============================================================================================

JŪRMALAS KŪRORTPILSĒTA VISA GADA GARUMĀ TIKS POPULARIZĒTA ĀRVALSTU TŪRISMA IZSTĀDĒS

2015.gada 23.janvārī Jūrmalas pilsētas dome ir noslēgusi līgumu Nr. L-ĀTA-15-2519 ar v/a „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra” par projektu Nr. ĀTA/2.3.1.1.1/14/69/015 „Jūrmalas kūrortpilsētas dalība ārvalstu starptautiskajās tūrisma izstādēs, gadatirgos un konferencēs – 2015/2” īstenošanu, ko 70% apmērā līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds. Projekts tika iesniegts apakšprogrammā „Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings”. Projekta mērķis ir sekmēt Latvijas un Jūrmalas kūrorta atpazīstamību un tautsaimniecības attīstību, nodrošinot tūrisma nozares pārstāvju dalību starptautiskajās tūrisma izstādēs. Projekta īstenošanas laiks 2015.gada marts – decembris.

Projekta Vadošais partneris ir Jūrmalas pilsētas dome, kas īstenos aktivitātes sadarbībā ar 10 partneriem - SIA „Hotel Jūrmala Spa”, Biedrība „Latvijas Restorānu un viesnīcu asociācija”, Carnikavas novada dome, Sabiedrība ar ierobežotu atbildību „SANARE-KRC JAUNĶEMERI”, SIA „SEMARAH HOTEL MANAGEMENT” (viesnīcu tīkls “SemaraH Hotels”), viesnīca “Amber SPA Hotel”, kā arī tūrisma aģentūras “Averoja”, “Rixtravel Company”, “Meeting Tour Travel & SPA Consultants” un “Bulta turs”.

Projekta ietvaros ir ieplānota dalība 11 tūrisma izstādēs, kuras notiks no 2015.gada marta līdz decembrim stratēģiskajos ārvalstu mērķtirgos: Krievijā, Baltkrievijā, Norvēģijā, Somijā, un Zviedrijā. Lai diversificētu tūrisma tirgus, šī gada izstāžu sarakstā ir iekļauti gan potenciālie mērķtirgi – Kazahstāna un Uzbekistāna -  kuros mārketinga aktivitātes tiek uzsāktas, gan arī tiek likts lielāks uzsvars uz Ziemeļeiropas valstīm.

Dalība tūrisma izstādēs un gadatirgos tiek organizēta Jūrmalas vai Latvijas nacionālajā tūrisma stendā. Jūrmalas pilsētas dome piedalās Latvijas tūrisma valsts stendā, pamatojoties uz Jūrmalas pilsētas domes un Tūrisma attīstības valsts aģentūras 2014.gada 17.jūlija vienošanos Nr. 2014-1. Visās ārvalstu izstādēs tiek reklamēts Jūrmalas kūrortpilsētas piedāvājums ārvalstu tūrisma uzņēmējiem un potenciālajiem pilsētas viesiem.

Jūrmalas pilsētas domei ir vairāku gadu pieredze stenda organizēšanā starptautiskajās tūrisma izstādēs, nodrošinot iespēju piedalīties un pozicionēt savu produktu vai pakalpojumu arī Jūrmalas pilsētas tūrisma sektorā iesaistītajiem uzņēmumiem. 

 

===============================================================================================

JŪRMALAS KŪRORTPILSĒTA ARĪ 2015.GADĀ TIKS POPULARIZĒTA ĀRVALSTU TŪRISMA IZSTĀDĒS

2014.gada 10.decembrī Jūrmalas pilsētas dome ir noslēgusi līgumu Nr. L-ĀTA-14-2485 ar v/a „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra” par projektu Nr. ĀTA/2.3.1.1.1/14/67/044 „Jūrmalas kūrortpilsētas dalība ārvalstu starptautiskajās tūrisma izstādēs, gadatirgos un konferencēs - 2015” īstenošanu, ko 50% apmērā līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds. Projekts tika iesniegts apakšprogrammā „Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings”. Projekta mērķis ir sekmēt Latvijas un Jūrmalas kūrorta atpazīstamību un tautsaimniecības attīstību, nodrošinot tūrisma nozares pārstāvju dalību starptautiskajās tūrisma izstādēs.

Projekta Vadošais partneris ir Jūrmalas pilsētas dome, kas īstenos aktivitātes sadarbībā ar 7 partneriem - SIA „Hotel Jūrmala Spa”, SIA „Baltijas Ceļojumu grupa”, Biedrība „Latvijas Restorānu un viesnīcu asociācija”, tūrisma aģentūra „TAS Baltics” , Carnikavas novada dome, Sabiedrība ar ierobežotu atbildību „SANARE-KRC JAUNĶEMERI” un SIA „SEMARAH HOTEL MANAGEMENT” (viesnīca “SemaraH Hotel Lielupe”).

Projekta ietvaros tiks nodrošināta dalība 11 tūrisma izstādēs, kuras notiks no 2015.gada janvāra līdz martam stratēģiskajos ārvalstu mērķtirgos: Krievijā, Norvēģijā, Vācijā, Somijā, Igaunijā, Lietuvā, Zviedrijā. Šogad tradicionālo tūrisma gadatirgu sarakstu papildināja vairākas tūrisma izstādes dažādās Norvēģijas pilsētās, kurās tiks popularizēti Jūrmalas kūrorta resursi, kā arī dibināti kontakti ar tūrisma profesionāļiem. 

Dalība tūrisma izstādēs un gadatirgos tiek organizēta Jūrmalas vai Latvijas nacionālajā tūrisma stendā. Pamatojoties uz Jūrmalas pilsētas domes un Tūrisma attīstības valsts aģentūras 2014.gada 17.jūlija vienošanos Nr. 2014-1. Jūrmalas pilsētas dome piedalās arī Latvijas tūrisma valsts stendā. Visās ārvalstu izstādēs tiek reklamēts Jūrmalas kūrortpilsētas piedāvājums ārvalstu tūrisma uzņēmējiem un potenciālajiem pilsētas viesiem.

Jūrmalas pilsētas domei ir vairāku gadu pieredze stenda organizēšanā starptautiskajās tūrisma izstādēs, nodrošinot iespēju piedalīties un pozicionēt savu produktu vai pakalpojumu arī Jūrmalas pilsētas tūrisma sektorā iesaistītajiem uzņēmumiem. 

 

===============================================================================================

JŪRMALA AKTĪVI PIEDALĀS NORVĒĢIJAS TŪRISMA IZSTĀDĒS

No 31.janvāra līdz 1.februārim Jūrmala tiks pārstāvēta tūrisma izstādē “Reiselivsmessen” Stavangerā (Norvēģija), kurā vienā stendā kopā darbosies pārstāvji no Jūrmalas pilsētas domes un viesnīcu tīkla “Semarah Hotels”.

Jūrmalas stendā izstādes apmeklētājiem tiks piedāvāta informācija par Jūrmalu norvēģu valodā. Izstādes apmeklētājiem Jūrmala tiks prezentēta kā kūrortpilsēta ar plašām veselības uzlabošanas iespējām, kas atrodas Baltijas jūras krastā netālu no Rīgas.

Izstāde Stavangerā ir viena no četrām tūrisma izstādēm Norvēģijā, kurās šogad tiek organizēts Jūrmalas stends. Jau veiksmīgi norisinājās izstādes “Reiselivsmessen” Norvēģijas galvaspilsētā Oslo un Bergenā, priekšā vēl ir izstāde Stavangerā un Olesunnā.

No Rīgas uz Oslo, Olesunnu un Bergenu regulāri kursē tiešie avioreisi, tāpēc tūristiem nokļūšana uz Rīgu ir ērta un par draudzīgām cenām. Reisa Rīga – Stavangera uzsākšana ir plānota šā gada pavasarī.

Norvēģija ir viens no Jūrmalas tūrisma mērķvalstīm ar augstu prioritāti, jo norvēģi ir iecienījuši Jūrmalas veselības uzlabošanas piedāvājumu un labprāt brauc uz kūrortpilsētu visa gada garumā. Jūrmalas atrašanās vieta netālu no Rīgas un lidostas, labi attīstīta aviosatiksme starp Latviju un Norvēģiju, kā arī attīstīta ekonomiska sadarbība starp abām valstīm paver iespējas piesaistīt arī konferenču rīkotājus no Norvēģijas, kas ļautu attīstīt Jūrmalā darījumu tūrismu, kas ir pieprasīts visa gada garumā.

Jūrmalas pilsētas domes un uzņēmēju dalību Norvēģijas starptautiskajās tūrisma izstādēs „REISELIVSMESSEN 2015" Oslo, Bergenā un Stavangerā, kā arī izstādē “Fritid” Olesunnā finansē no Eiropas Savienības aktivitātes „Ārējo tirgu apgūšana - ārējais mārketings" līdzekļiem saskaņā ar 2014.gada 10.decembrī Jūrmalas pilsētas domes un v/a un „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra” noslēgto līgumu Nr. L-ĀTA-14-2485 par projektu Nr. ĀTA/2.3.1.1.1/14/67/044 „Jūrmalas kūrortpilsētas dalība ārvalstu starptautiskajās tūrisma izstādēs, gadatirgos un konferencēs - 2015” īstenošanu, ko 50% apmērā līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds. Projekta mērķis ir sekmēt Latvijas un Jūrmalas kūrorta atpazīstamību un tautsaimniecības attīstību, nodrošinot tūrisma nozares pārstāvju dalību starptautiskajās tūrisma izstādēs.

 

===============================================================================================

JŪRMALA ŠOGAD VEIC PASTIPRINĀTU TŪRISMA MĀRKETINGU NORVĒĢIJĀ

Š.g. 17. – 18.janvārī Jūrmala tiks pārstāvēta tūrisma izstādē “Reiselivsmessen” Bergenā, kurā vienā stendā kopā darbosies pārstāvji no Jūrmalas pilsētas domes, kūrortviesnīcām “Hotel Jūrmala SPA”, “Baltic Beach Hotel” un “Semarah Hotel Lielupe”.

Jūrmalas stendā izstādes apmeklētājiem tiks piedāvāta informācija par Jūrmalu norvēģu valodā. Lai piesaistītu lielāku uzmanību stendā visu laiku norisināsies loterija ar iespēju vinnēt atpūtu Jūrmalas kūrortviesnīcās. Jūrmala izstādes apmeklētājiem tiks prezentēta kā kūrortpilsēta ar plašām veselības uzlabošanas iespējām, kas atrodas Baltijas jūras krastā netālu no Rīgas.

Izstāde Bergenā ir viena no četrām tūrisma izstādēm Norvēģijā, kurās šogad tiek organizēts Jūrmalas stends. Jau veiksmīgi norisinājās izstāde “Reiselivsmessen” Norvēģijas galvaspilsētā Oslo, priekšā vēl ir izstāde Stavangerā un Olesunnā.

Norvēģija ir viens no Jūrmalas tūrisma mērķvalstīm ar augstu prioritāti, jo norvēģi ir iecienījuši Jūrmalas veselības uzlabošanas piedāvājumu un labprāt brauc uz kūrortpilsētu visa gada garumā, dāsni tērējot līdzekļus savai atpūtai. Turklāt, jāpiezīmē, ka Jūrmalas atrašanās vieta netālu no Rīgas un lidostas, labi attīstīta aviosatiksme starp Latviju un Norvēģiju, kā arī attīstīta ekonomiska sadarbība starp abām valstīm paver iespējas piesaistīt arī konferenču rīkotājus no Norvēģijas, kas ļautu attīstīt Jūrmalā darījumu tūrismu, kas ir pieprasīts visa gada garumā.

Jūrmalas pilsētas domes un uzņēmēju dalību Norvēģijas starptautiskajās tūrisma izstādēs „REISELIVSMESSEN 2015" Oslo, Bergenā un Stavangerā, kā arī izstādē “Fritid” Olesunnā finansē no Eiropas Savienības aktivitātes „Ārējo tirgu apgūšana - ārējais mārketings" līdzekļiem saskaņā ar 2014.gada 10.decembrī Jūrmalas pilsētas domes un v/a un „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra” noslēgto līgumu Nr. L-ĀTA-14-2485 par projektu Nr. ĀTA/2.3.1.1.1/14/67/044 „Jūrmalas kūrortpilsētas dalība ārvalstu starptautiskajās tūrisma izstādēs, gadatirgos un konferencēs - 2015” īstenošanu, ko 50% apmērā līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds. Projekta mērķis ir sekmēt Latvijas un Jūrmalas kūrorta atpazīstamību un tautsaimniecības attīstību, nodrošinot tūrisma nozares pārstāvju dalību starptautiskajās tūrisma izstādēs.

 

===============================================================================================

SIA “SemaraH Hotel Management” 2014. gadā 27. augustā ir noslēdzis līgumu Nr. L-ĀTA-14-2341 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par dalību starptautiskajās izstādēs: "ITB 2014" Berlīnē, "MITT 2014" Maskavā, "OTDIH 2014" Minskā, "IMEX 2014" Frankfurtē, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

SemaraH Hotels piedalās starptautiskajās tūrisma izstādēs un gadatirgos saskaņā ar SIA “SemaraH Hotel Management” un TAVA 2013. gada 18. oktobra noslēgto līgumu par atbalsta saņemšanu, kas paredz, ka SIA “SemaraH Hotel Management” dalība valsts tūrisma stendā tiek īstenota Eiropas Reģionālā attīstības fonda projekta „Latvijas kā tūrisma galamērķa konkurētspējas stiprināšana ārējos tirgos” (projekta identifikācijas numurs 2DP/2.3.1.1.2./10/IPIA/LIAA/002) ietvaros.

 

===============================================================================================

SIA “SemaraH Hotel Management” 2014. gadā 5 augustā ir noslēdzis līgumu Nr.L-ĀTA-14-2253 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par projekta "SIA “SemaraH Hotel Management”  dalība starptautiskajās izstādēs: Vakantiebeurs 2014 ” Ultrehtā; „ Matka 2014 ” Helsinkos; „Adventur 2014 ” Viļņā; „Reisen Hamburg 2014 ” Hamburgā; „Tourest 2014 ” Tallinā; „ f.re.e 2014 ” Minhenē" īstenošanu, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

SemaraH Hotels piedalās starptautiskajās tūrisma izstādēs un gadatirgos saskaņā ar SIA “SemaraH Hotel Management” un TAVA 2013. gada 18. oktobra noslēgto līgumu par atbalsta saņemšanu, kas paredz, ka SIA “SemaraH Hotel Management” dalība valsts tūrisma stendā tiek īstenota Eiropas Reģionālā attīstības fonda projekta „Latvija kā tūrisma galamērķa konkurētspējas stiprināšana ārējos tirgos” (projekta identifikācijas numurs 2DP/2.3.1.1.2./10/IPIA/LIAA/002) ietvaros.