× Заявка на работу отправляется успешно! Администрация свяжется с вами.

REZERVĀCIJAS NODAĻAS SPECIĀLISTS

Viesnīcu ķēdes operators ar viesnīcām, restorāniem un SPA un Wellness centru Jūrmalā un Rīgā aicina darbā

Rezervācijas nodaļas speciālistu

GALVENIE DARBA PIENĀKUMI:

- Semarah Hotels viesnīcu ķēdes numuru rezervēšana;
- Precīza un ātra klientu apkalpošana;
- Nodrošināt pastāvīgu esošo klientu datu bāzes atjaunošanu un papildināšanu;
- Nodrošināt veiksmīgu informācijas apmaiņu departamentu ietvaros saskaņā ar Semarah Hotels pieņemtajiem standartiem;
- Viesu problēmu un sūdzību ātra, efektīva un pieklājīga risināšana.

PRASĪBAS KANDIDĀTIEM:

- Pieredze viesu apkalpošanas sfērā;
- Ļoti labas mutiskas un rakstiskas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas, citu svešvalodu prasmes tiks uzskatītas par priekšrocību;
- Prasme strādāt komandā, precizitāte un augsta atbildības sajūta;
- Komunikabilitāte un spēja strādāt saspringtos darba apstākļos;
- Vēlme mācīties un pilnveidot savas zināšanas.

MĒS PIEDĀVĀJAM:

- Darba vietu Rīgas centrā;
- Dinamisku, interesantu un atbildīgu darbu;
- Profesionālās pilnveides iespējas;
- Jūsu spējām un prasmēm atbilstošu atalgojumu, sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu.

Par konkursa rezultātiem informēsim tikai uz pārrunām uzaicinātos kandidātus.

CV ar norādi "Viesnīcas pakalpojumu speciālists" lūdzam sūtīt SIA Semarah Hotel Management, e-pasts: vita.kislicka@semarahhotels.com